عکس فروشگاه افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه افق کوروش (محله آبشار، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی

موقعیت فروشگاه افق کوروش در محله آبشار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آبشار تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه زنجیره‌ای در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان و بازار علی و همچنین حسینیه انصار الحسین، مجتمع فرهنگی انصار، داروخانه دکتر اخوان، مجموعه ورزشی ادیب و دفتر مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش

فروشگاه افق کوروش در شهر تهران، محله آبشار و بزرگراه محلاتی قرار دارد. فروشگاه افق کوروش را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله آبشار به شمار آورد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه زنجیره ای جانبو و جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان خراسان قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان قیام که نزدیک به فروشگاه افق کوروش است، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه افق کوروش مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه افق کوروش را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  ری، بهرون
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • جانبو
  خاوران، خراسان، یحیوی
 • فروشگاه دیلی مارکت
  خاوران، خراسان، بین سیدی و یحیوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط . Ramezan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش ندارد.
  neshan logo