info
عکس ایستگاه اتوبوس لب خط
category

ایستگاه اتوبوس لب خط محله کوثر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لب خط

ایستگاه اتوبوس لب خط (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر تهران و خیابان شباهنگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله کوثر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر سیگارودی، تالار پذیرایی گلشن، بابا لقمه، بوستر ترمز صداقت و بانک مسکن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لب خط تهران

ایستگاه اتوبوس لب خط تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کوثر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شوش، شباهنگ قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لب خط تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان قیام نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شهریار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس لب خط تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لب خط واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین شهرابی و ابوفاضلی
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  مولوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قیام
  مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لب خط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لب خط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لب خط ندارد.
  neshan logo