info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک ملی
category

ایستگاه اتوبوس بانک ملی محله شوش، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک ملی

ایستگاه اتوبوس بانک ملی (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زمرد و همچنین لوازم الکترونیک نواب صفوی، مسجد رضوان، کباب ساطوری بناب آذربایجان، کترینگ کاظمی و داروخانه ظفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک ملی تهران

ایستگاه اتوبوس بانک ملی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شوش پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شوش، 17 شهریور، بین اردیبهشت و مختاری قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک ملی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید رضایی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک ملی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  شوش، رجب نیا، بین سعیدی و سرشار
 • ایستگاه اتوبوس لرزاده
  خاوران، خراسان، بین تفرشی و سیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 21 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 21 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ملی ندارد.
  neshan logo