عکس ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو (محله شوش، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو در محله شوش تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو (ایستگاه اتوبوس) در محله شوش تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شوش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زمرد و همچنین قنادی صداقت، بلور کاوه، نواب صفوی، مسجد رضوان و آموزشگاه زبان سیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو

ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شوش خیابان 17 شهریور قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، 17 شهریور می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید رضایی قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی شهریار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تیر دوقلو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و رمضانی شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی
  خاوران، مخبر جنوبی، بین چابک و عجب گل
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  شوش، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو ندارد.
  neshan logo