عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر (محله کیانشهر شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پل بعثت، بزرگراه بعثت

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر در محله کیانشهر شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر شمالی تهران و پل بعثت، بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین فروشگاه رفاه، بازار ماهی، ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب)، سوپر مارکت بعثت و مشاورین املاک عبدالوند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر

در شهر تهران، محله کیانشهر شمالی پل بعثت، بزرگراه بعثت، ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پل بعثت، بزرگراه بعثت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بعثت است. همچنین شما می‌توانید انصار تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پل بعثت، بزرگراه بعثت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای کیانشهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنگاه
  آزادگان، بلوار بروجردی، بعد از نوروزی
 • ایستگاه اتوبوس سیامک
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، خواجوی کرمانی، ابراهیمی، بین رجب زاده و قربان زاده
 • ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه
  فدائیان اسلام، وفا، بلوار رجب نیا، نرسیده به خسرو طالبی
 • ایستگاه اتوبوس پیام
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، خواجوی کرمانی، ابراهیمی، بین سیامک جنوبی و احدی
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  پل بعثت، خسرو طالبی، رستگاری مقدم، بین بلوار رجب نیا و اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر ندارد.
  neshan logo