info
عکس سوپر مارکت اسمان
category

سوپر مارکت اسمان اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت اسمان

سوپر مارکت اسمان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان علامه امینی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی)، موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، دبیرستان شهدای فرهنگی، قنادی شاتوت، شهرداری منطقه 4 اصفهان و بانک صادرات قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت اسمان واقع شده‌اند:

 • سوپر آرش
  بزرگمهر، نورباران
 • سوپر آسمان
  هشت بهشت شرقی، بین گلزار و لاله
 • سوپرمارکت
  هشت بهشت شرقی، بین موعود و قاسمی
 • سوپر مارکت صبا
  هشت بهشت شرقی، مرتضوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hessaamm_ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اسمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت اسمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت اسمان ندارد.
  neshan logo