info
عکس مرکز مشاوره تحصیلی شهداد
category

مرکز مشاوره تحصیلی شهداد محله تهران

درباره‌ی مرکز مشاوره تحصیلی شهداد

مرکز مشاوره تحصیلی شهداد در محله null تهران و خیابان ناطق نوری واقع شده است. این مکان یکی از پانزده مکان عمومی در محله null تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر مفید و دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم و همچنین بایر ایرانیان، مرکز مخابراتی شهید مفتح، آزمایشگاه زمرد، دکتر محمدرضا گیتی و شرکت حریر بافت امیر قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رزمپور (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مشاوره تحصیلی شهداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مشاوره تحصیلی شهداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مشاوره تحصیلی شهداد ندارد.
neshan logo