info
عکس سرویس خواب دکورا
category

سرویس خواب دکورا محله اوقاف، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرویس خواب دکورا

سرویس خواب دکورا (فروشگاه کالای خواب) در محله اوقاف تهران و خیابان دلاوران واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده کالای خواب در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل دلاوران و همچنین فروشگاه شهروند آزادگان، فروشگاه گل و گیاه آزادگان، میدان میوه و تره بار آزادگان، مبل بازل و بانک ملت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده سرویس خواب دکورا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه تشک رویا
  هنگام، دلاوران
 • تشک ژست
  هنگام، دلاوران
 • صنایع چوبی راش
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، دلاوران
 • کالای خواب محمد
  هنگام، شهید دلواری، نزدیک به تقاطع بلوار آزادگان
 • فروشگاه تشک زایس
  هنگام، دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط i. a. e (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس خواب دکورا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس خواب دکورا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس خواب دکورا ندارد.
  neshan logo