عکس موسسه اندیشه برتر میران مشاهده در نقشه نشان
category

موسسه اندیشه برتر میران (محله شهرک استقلال، تهران)

مکان عمومی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، بیست و پنجم

موقعیت موسسه اندیشه برتر میران یکی از مکان‌های خوب منطقه در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


موسسه اندیشه برتر میران در محله شهرک استقلال تهران و خیابان بیست و پنجم واقع شده است. این مکان یکی از یازده مکان عمومی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو آپکو، نمایندگی 1068 ایران خودرو، تعمیرگاه مرکزی کرمان خودرو، فروشگاه سپه شریف و شرکت لیتوگرافی رایان مهر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، بیست و پنجم

تلفن تماس: 02144539094

وب‌سایت رسمی: abmi.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "الف (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه اندیشه برتر میران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد موسسه اندیشه برتر میران

 • avatar
  کریم پور (شهریار سطح ۳) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  موسسه اندیشه برترمیران آزمایشگاه کاملی داره کیفیت کارهاشون حرف نداره کارکنان بسیارخوب ووظیفه شناسی داره ودرکل اینجاهمه چیزعالی هست

 • avatar
  احمری (شهریار سطح ۴) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  موسسه اندیشه برتر میران یک آزمایشگاه تخصصی و مجهز با کادری حرفه ای و متعهد

 • avatar
  فرهاد (شهریار سطح ۵) سه شنبه 21 آبان ماه 1398

  کادرشون واقعا با حوصله و همیشه پاسخگو هستند

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه اندیشه برتر میران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه اندیشه برتر میران تهران ندارد.
neshan logo