info
عکس ایستگاه اتوبوس ابراهیمی
category

ایستگاه اتوبوس ابراهیمی محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابراهیمی

ایستگاه اتوبوس ابراهیمی (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و بلوار لاله غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین امداد کامپیوتر، چلو کبابی چشم بین، درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ارمغان کودک، ابمیوه ننه اقا و داروخانه شبانه روزی دکتر گواهی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابراهیمی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابراهیمی تهران است که در محله جنت‌ آباد جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باکری، بلوار لاله، بلوار لاله غربی، بین ابراهیمی و حدیث واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابراهیمی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پیام قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابراهیمی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابراهیمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک کودک
  بلوار آیت الله کاشانی
 • ایستگاه اتوبوس مجاهد
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین پژوهنده و مجاهد کبیر
 • ایستگاه اتوبوس بهنوش
  بزرگراه ستاری، بلوار لاله شرقی، بین مجاهد کبیر و بهنوش
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی غربی
  بزرگراه شهید همت، پژوهنده، بین میدان شهدای آتش نشان و بلوار لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابراهیمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابراهیمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابراهیمی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باکری، بلوار لاله، بلوار لاله غربی، بین ابراهیمی و حدیث
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo