info
عکس کافه رستوران رومنس
category

کافه رستوران رومنس محله شهید اسدی، تهران

درباره‌ی کافه رستوران رومنس

کافه رستوران رومنس (رستوران) در محله شهید اسدی تهران و خیابان ایران واقع شده است. این رستوران یکی از شش رستوران در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و بازار شهرستانی و همچنین پمپ بنزین امام حسین جایگاه ۱۵۶، بیمارستان بوعلی، دانشکده فنی شهید شمسی پور، سالن کشتی مدرس و دانشکده ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کافه رستوران رومنس تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران دماوند، ایران، است. شما می‌توانید هرگونه اطلاعاتی در مورد رستوران کافه رستوران رومنس تهران را از طریق شماره تلفن آن (02133344330) به دست بیاورید.

رستوران کافه رستوران رومنس تهران یکی از رستوران‌های محبوب محله شهید اسدی است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند تهیه غذای ارسلان، کافه فست فود وان، رستوران مزه اصل ایرانی، رستوران پاستا چنگال شعبه تیراژه ۲ و لیلی قرار دارند. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله شهید اسدی قهوه فرخ، ممد چایی و امیر شکلات هستند که در نزدیکی رستوران کافه رستوران رومنس تهران قرار گرفته اند.

چطور به رستوران کافه رستوران رومنس تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران کافه رستوران رومنس تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

رستوران کافه رستوران رومنس تهران در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. این رستوران در نزدیکی ایستگاه مترو امام حسین قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران کافه رستوران رومنس تهران ایستگاه اتوبوس خیام است.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران کافه رستوران رومنس تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده کافه رستوران رومنس واقع شده‌اند:

 • تهیه غذای ارسلان
  مدنی، قجاوند، بین نامجو و سلمان فارسی
 • کافه فست فود وان
  انقلاب اسلامی، مازندران، 17 شهریور، بین میدان امام حسین و روهنده
 • رستوران مزه اصل ایرانی
  مدنی، لسانی بحری، بین بهشید و دهقانی
 • رستوران پاستا چنگال شعبه تیراژه ۲
  مدنی، لسانی بحری، بین بهشید و دهقانی
 • لیلی
  مدنی، لسانی بحری، بین بهشید و دهقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران رومنس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران رومنس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران رومنس ندارد.
  neshan logo