info
عکس لاستیک فروشی
category

لاستیک فروشی محله ایران، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لاستیک فروشی

لاستیک فروشی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ایران تهران و خیابان داوودی 2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مدرس و مرکز تجاری امین حضور و همچنین شیائومی شاپ، مجتمع تجاری خلیج فارس، لاستیک بارز، فروشگاه لوازم خانگی دوو (مرادی) و حسینیه بنی فاطمه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک فروشی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه آپشن کار
  امیرکبیر، ناظم الاطبا جنوبی، حشمتی
 • فروشگاه تسمه حمیدپور
  امیرکبیر، بهناز، کتانه، بین معیدالدوله و منصور الحکما
 • فروشگاه حمیدزادگان
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • فروشگاه آقای کمک فنر
  سعدی جنوبی، فخرایی، کاوه
 • فروشگاه nissmo_1
  سعدی جنوبی، نفیسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahra (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک فروشی ندارد.
  neshan logo