info
عکس هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی
category

هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی محله اروند، مشهد

درباره‌ی هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی

هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی (مدرسه) در محله اروند مشهد و خیابان ثابتی واقع شده است. این مکان یکی از شش مدرسه در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گلدوزی،لیزر و حک آل یاسین ، سالن ورزشی اسکویی، دبیرستان حضرت زینب (س)، میوه فروشی و تعمیرگاه خودرو میلاد شکوهی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 01 مرداد ماه 1403

  امسال به هنرستان پسرانه تبدیل شده است. هنوز دو هفته است


سایر مدارس که در محدوده هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی واقع شده‌اند:

 • مدرسه علامه
  جاده میامی، اروند، اروند 43
 • مدرسه حاج محمد نوید
  جاده میامی، اروند، اروند 43
 • مدرسه راهنمایی دخترانه دکتر دل آسیایی
  بلوار حر، حر64، ثابتی 1
 • دبستان مصلی نژاد
  بلوار حر، حر62
 • مدرسه آزادی
  جاده میامی، اروند، موعود، موعود 48
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rz21 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 مرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 مرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هنرستان دخترانه کار و دانش اسکویی ندارد.
  neshan logo