عکس صنایع چوبی دهکده
category

صنایع چوبی دهکده (چهاردانگه)

شرکت خصوصی
5.0
1 رای
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، همت، وحدت، درختي، کوشا

موقعیت صنایع چوبی دهکده چهاردانگه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

صنایع چوبی دهکده (شرکت خصوصی) در استان تهران و خیابان کوشا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک آب و همچنین تولیدی مبلمان گلستان، تولیدی پوشاک فرم اسپرت، خاتم تابلو خلیج فارس، انبار تکاب اتصال و صنایع فولاد امیرحسین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، همت، وحدت، درختي، کوشا

تلفن تماس: 09106773305

وب‌سایت رسمی: dehkadechoob.ir


سایر شرکت‌های که در محدوده صنایع چوبی دهکده واقع شده‌اند:

 • گروه صنعتی سدید
  (3.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، شهدای سدید، وحدت
 • شرکت اریکا پرتو گستران
  (5.0)
  بزرگراه آزادگان، امام خمینی، تیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پدرام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صنایع چوبی دهکده چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صنایع چوبی دهکده چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صنایع چوبی دهکده چهاردانگه ندارد.