category بانک آب (چهاردانگه)

بازار و مرکز خرید
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی

موقعیت بانک آب چهاردانگه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بانک آب (بازار و مرکز خرید) در استان تهران، شهرستان اسلامشهر، بخش چهاردانگه و بزرگراه آزادگان، امام خمینی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تولیدی مبلمان گلستان، صنایع چوبی دهکده و انبار تکاب اتصال قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، بزرگراه آزادگان، امام خمینی

تلفن تماس: 02186028694


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (کاوشگر نشان) در تاریخ دوشنبه 18 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک آب چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

بانک آب مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 18 مرداد ماه 1400
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک آب چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک آب چهاردانگه ندارد.