عکس بانک آب
category

بانک آب (چهاردانگه)

بازار و مرکز خرید
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، همت، آرش، درختي

موقعیت بانک آب چهاردانگه را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بانک آب (بازار و مرکز خرید) در استان تهران، شهرستان اسلامشهر، بخش چهاردانگه و خیابان درختی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محور راه بلدوزر و همچنین تولیدی مبلمان گلستان، تولیدی پوشاک فرم اسپرت، صنایع چوبی دهکده و انبار تکاب اتصال قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، همت، آرش، درختي

تلفن تماس: 02186028694


سایر مراکز خرید که در محدوده بانک آب واقع شده‌اند:

 • محور راه بلدوزر
  آزادگان، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک آب چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک آب مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک آب چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک آب چهاردانگه ندارد.