عکس محور راه بلدوزر
category

محور راه بلدوزر (چهاردانگه)

بازار و مرکز خرید
استان تهران چهاردانگه استان تهران، چهاردانگه، آزادگان، طالقانی

موقعیت محور راه بلدوزر چهاردانگه را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در چهاردانگه را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

محور راه بلدوزر (بازار و مرکز خرید) در استان تهران و خیابان طالقانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک آب و همچنین آهن مرکز ، گالری مبلمان سوری ، مجتمع خدمات فنی شهدای خیبر، مرکز بهداشت (بهشتی) و کلبه عموحسین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، چهاردانگه، آزادگان، طالقانی


سایر مراکز خرید که در محدوده محور راه بلدوزر واقع شده‌اند:

 • بانک آب
  همت، وحدت، درختي
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی محور راه بلدوزر چهاردانگه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد محور راه بلدوزر چهاردانگه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه محور راه بلدوزر چهاردانگه ندارد.