info
عکس چتردانش
category

چتردانش محله بهشت، مشهد

درباره‌ی چتردانش

چتردانش (کتاب فروشی) در محله بهشت مشهد و خیابان دانشگاه واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده کتاب فروشی در محله بهشت مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شمس الشموس (550 ارتش) و مجتمع تجاری زیست خاور و همچنین پایگاه اهدا خون امام رضا (ع)، پلی کلینیک نیرو انتظامی امام سجاد، کافی شاپ تمشک، فروشگاه کتاب آبان و آزمایشگاه تخصصی صدرا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد چتردانش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 31 تیر ماه 1399

  از نظر مکانی بسیار جای خوبی است. برخورد فروشنده با مشتری بسیار خوب بود.


سایر کتاب فروشی‌های که در محدوده چتردانش واقع شده‌اند:

 • انتشارات کتابکده
  دانشگاه، دانشگاه 14، بین گلستان4 و چمران 9
 • فروشگاه کتاب نارنگی
  اسدالله زاده، اسدالله زاده 3
 • کتاب قلم
  اسدالله زاده، ابن سینا
 • کتاب طرفه
  (5.0)
  دانشگاه، گلستان غربی
 • کتابسرای هدیه
  (4.0)
  کوهسنگی، کوهسنگی 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط atook (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چتردانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چتردانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چتردانش ندارد.
  neshan logo