عکس خیابان دانشگاه مشهد
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان خراسان رضوی مشهد دانشگاه، بین دانشگاه 1 و 3
category

خیابان دانشگاه مشهد

خیابانی در مشهد

خیابان دانشگاه در منطقه 1 مشهد واقع شده‌است و از محله‌های بهشت، سناباد، سعدآباد، جنت، سراب و ده دی عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های آیت الله عبادی، بلوار سپهبد قرنی و بلوار حرعاملی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دانشگاه می‌توان به پردیس سینمایی هویزه، اداره کل منطقه ای آموزشی انتقال خون استان خراسان رضوی و معاونت اقتصادی شهرداری مشهد اشاره کرد. در اطراف خیابان دانشگاه 12 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دانشگاه مشهد را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دانشگاه نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دانشگاه را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دانشگاه مشهد

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...