info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
category

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش محله سراب، مشهد

ایستگاه اتوبوس
1.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش (ایستگاه اتوبوس) در محله سراب مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مهتاب و همچنین دبیرستان ماندگار دکتر علی شریعتی، پاساژ حکیم، حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، ماشین های اداری حسن پور و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش مشهد

ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سراب قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، نرسیده به تونل شهدا می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس خان منش قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزش و پرورش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین خراسانی 22 و آخوند خراسانی 20/1
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 28
  بلوار امام خمینی، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان پاسداران
  بلوار امام خمینی، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران 6
  چمران، بین چمران 6 و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس شیرازی 2
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 24 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 24 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ندارد.
  neshan logo