info
عکس ایستگاه اتوبوس اوقاف
category

ایستگاه اتوبوس اوقاف محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اوقاف

ایستگاه اتوبوس اوقاف (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان جنت آباد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین موسسه زبان دهخدا، امداد کامپیوتر، چلو کبابی چشم بین، سبزیجات و آبمیوه خانگی خاله‌ زری و ابمیوه ننه اقا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اوقاف تهران

در شهر تهران، محله جنت‌ آباد جنوبی ، ایستگاه اتوبوس اوقاف تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین والفجر هشتم و بلوار لاله قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اوقاف تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس پیام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اوقاف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس همت شرقی
  بزرگراه ستاری، پژوهنده
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس شاهین جنوبی
  بلوار آیت الله کاشانی، بین شقایق و اول پرواز
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • ایستگاه اتوبوس شاهین شمالی
  بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به لاله یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اوقاف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اوقاف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اوقاف ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین والفجر هشتم و بلوار لاله
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo