info
عکس مسجد صاحب الزمان (عج)
category

مسجد صاحب الزمان (عج) محله بریانک، تهران

مسجد
4.3
6 رای

درباره‌ی مسجد صاحب الزمان (عج)

مسجد صاحب الزمان (عج) (مسجد) در محله بریانک تهران و خیابان محبی واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله بریانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی ۲۲ بهمن و همچنین امامزاده علی ابن حمزه (امامزاده معصوم)، استخر نه دی، مجموعه ورزشی بریانک، بوستان هزار شهید و پارکینگ عمومی امامزاده معصوم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد صاحب الزمان (عج) واقع شده‌اند:

 • مسجد سالار اعظم
  نواب صفوی، جوانمرد، بین عظیمی و ممتازی
 • مسجد انصارالحسین
  نواب صفوی، خادم شریف، ابراهیمی، درودگران
 • مسجد قدس رضوی
  برادران حسنی، قویدل، علیزاده
 • مسجد المهدی
  قزوین، تهمتن، مهدیلو
 • مسجد امام حسن مجتبی
  شیخ محمدی، دولتخواه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریبرز (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد صاحب الزمان (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد صاحب الزمان (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد صاحب الزمان (عج) ندارد.
  neshan logo