عکس رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب)
category

رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران واقع شده است. این پایانه یکی از ده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، شرکت مسافربری ایران پیمان، ماهان سفر ایرانیان، فروشگاه شهروند ترمینال غرب و مدیریت ترمینال غرب قرار گرفته است.


تصاویر رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: +982144663075

وب‌سایت رسمی: royall.ir

ساعت کاری رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب)

  • شنبه08:00 - 00:00
  • یک‌شنبه08:00 - 00:00
  • دوشنبه08:00 - 00:00
  • سه‌شنبه08:00 - 00:00
  • چهارشنبه08:00 - 00:00
  • پنج‌شنبه08:00 - 00:00
  • جمعه08:00 - 00:00

سایر پایانه‌های که در محدوده رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راننده مطمئن (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رویال سفر ایرانیان ( ترمینال غرب) تهران ندارد.