info
عکس درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی
category

درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی محله نمایشگاه بین المللی، تهران

درب ورودی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی

درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی (درب ورودی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و خیابان شیراز واقع شده است. این مکان یکی از دوازده درب ورودی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید بلوط و همچنین پارکینگ طبقاتی شمالی نمایشگاه بین المللی تهران، آتش نشانی نمایشگاه بین المللی، سرویس بهداشتی 1، پایگاه امداد و نجات نمایشگاه بین المللی و محل فرود بالگرد قرار گرفته است.
سایر درب‌های ورودی که در محدوده درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی واقع شده‌اند:

 • ورودی دانشگاه شهید بهشتی - درب دندانپزشکی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو
 • درب شرقی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی
  ولنجک، استاد بهزاد (6)
 • ورودی مرکز همایش‌های بین المللی
  بزرگراه کردستان، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • سالن 38
  بزرگراه شهید چمران، سعدی
 • درب ورودی سالن اجلاس سران
  بزرگراه شهید چمران، یمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 24 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درب ورودی شمالی نمایشگاه بین المللی ندارد.
  neshan logo