info
عکس ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2
category

ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 محله شهرک فاطمیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2

ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک فاطمیه اراک و خیابان دلیجان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان سینا و همچنین نانوایی لواش، اورژانس بیمارستان سینا، دبیرستان برکت امام صادق، پارکینگ غربی شهرک صادقیه و مشاور املاک مسکن مهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 اراک

ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 اراک در شهر اراک، محله شهرک فاطمیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دلیجان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس الهیه واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسکن مهر امام صادق 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سحر
  بزرگراه امام علی، الهیه، بین میدان دانشجو و امیر 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف
 • ایستگاه اتوبوس شورای حل اختلاف
  بزرگراه امام علی، ساوه
 • ایستگاه دوم
  بزرگراه امام علی، الهیه، امیر 2، بین امیر 1 و شهامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 2 ندارد.
  neshan logo