info
عکس کفایتی
category

کفایتی محله درختی، تهران

درباره‌ی کفایتی

کفایتی (شرکت خصوصی) در محله درختی تهران و خیابان باران واقع شده است. این شرکت یکی از هفتاد و یک شرکت خصوصی در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین مرکز خرید و فودکورت آرن، رستوران پدیده شاندیز، ساندویچی ارغنون، تیپاکس و Webramz قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های که در محدوده کفایتی واقع شده‌اند:

 • ارشیا پترو صنعت خاورمیانه
  پاک نژاد، بلوار دریا، بین سعدی و سردار دریا
 • شرکت رسیس
  پاک نژاد، آسمان چهارم شرقی
 • شرکت کارگزاری سی ولکس
  پاک نژاد، نوزدهم شمالی، سیزدهم، نرسیده به ریاضی بخشایش
 • دفتر روزنامه همشهری
  پاک نژاد، عیسی پور
 • موسسه سینمایی هفتمین شهر هنر
  پاک نژاد، آسمان دوم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کفایتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کفایتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کفایتی ندارد.
  neshan logo