عکس ترک اعتیاد مهرآوین
category

ترک اعتیاد مهرآوین (محله مطهری، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین امید و جاویدان

موقعیت ترک اعتیاد مهرآوین در محله مطهری تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترک اعتیاد مهرآوین (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله مطهری تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رضوان و همچنین چلوکبابی گل یاس، رستوران قائم، خدمات برق خودرو فراستاد، ترمینال اتوبوس برقی و گرافیک و چاپ آپادانا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین امید و جاویدان

تلفن تماس: 02136621184

آدرس شبکه اجتماعی: @MehrAvin_Clinic


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خوش منش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترک اعتیاد مهرآوین تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترک اعتیاد مهرآوین تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترک اعتیاد مهرآوین تهران ندارد.