info
عکس ایستگاه اتوبوس شقایق
category

ایستگاه اتوبوس شقایق محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شقایق

ایستگاه اتوبوس شقایق (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان نسترن، فست فود دن چیکو، بیمه ایران-گوهری ۲۰۵۲۱، کیوسک روزنامه فروشی و ایستگاه اتوبوس شاهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شقایق تهران

در شهر تهران، محله آهنگ ، ایستگاه اتوبوس شقایق تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبرد جنوبی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شقایق تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بسیج در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شقایق تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شقایق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آهنگ
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان
  ده حقی(آهنگ)
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه محلاتی، دهم فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شقایق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شقایق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شقایق ندارد.
  neshan logo