info
عکس مرکز نوآوری و کارآفرینی
category

مرکز نوآوری و کارآفرینی اصفهان

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی مرکز نوآوری و کارآفرینی

مرکز نوآوری و کارآفرینی (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان شهید مطهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عیسی ابن مریم، موزه ملی هنرهای اصفهان و مجتمع کوثر و همچنین هنرستان هنرهای زیبای پسران، ستاد اسکان فرهنگیان اصفهان ناحیه ۱ ، ایستگاه دوچرخه، موزه شهدا و مدیریت شعب بانک سپه قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مرکز نوآوری و کارآفرینی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    پارسا نشان
    دوشنبه 28 شهریور ماه 1401

    کسی از موضوع کارکرد این مجموعه خبر داره؟

    8

سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز نوآوری و کارآفرینی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پارسا نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز نوآوری و کارآفرینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز نوآوری و کارآفرینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز نوآوری و کارآفرینی ندارد.
neshan logo