info
عکس نوین زعفران
category

نوین زعفران مشهد

درباره‌ی نوین زعفران

نوین زعفران (فروشگاه) در مشهد و شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، رستوران فرودگاه، ایستگاه مترو فرودگاه، زعفران بهرامن و ترمینال پروازهای داخلی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فرودگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به نوین زعفران

نظرات کاربران در مورد نوین زعفران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  kiyaaanfallah
  شنبه 21 فروردین ماه 1400

  کیفیت و تنوع محصولات فوق العاده رفتار کارکنان بسیار مودبانه و قیمت های به صرفه


سایر فروشگاه‌های که در محدوده نوین زعفران واقع شده‌اند:

 • صاله المغادره فی مطار مشهد
 • زعفران سحرخیز
  (5.0)
  شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان
 • زعفران بهرامن
  (5.0)
  شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نوین زعفران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نوین زعفران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نوین زعفران ندارد.
  neshan logo