info
عکس ایستگاه مترو فرودگاهعکس ایستگاه مترو فرودگاه
category

ایستگاه مترو فرودگاه محله فرودگاه، مشهد

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو فرودگاه

ایستگاه مترو فرودگاه (ایستگاه مترو) در محله فرودگاه مشهد و بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فرودگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد، پارکینگ شماره 2، زعفران مصطفوی، ترمینال پروازهای داخلی و مسجد بهمن قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه مترو فرودگاه

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو فرودگاه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    مســــتر
    چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 1403

    بسیار فرودگاه مجهز و عالی هست


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط f (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو فرودگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو فرودگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو فرودگاه ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo