info
عکس مسجد حضرت ابوالفضل
category

مسجد حضرت ابوالفضل محله جوادیه (زمانی)، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد حضرت ابوالفضل

مسجد حضرت ابوالفضل (مسجد) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان عظیمی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت مسجد در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرایشی و بهداشتی فرزان مارکت، حسینیه اراکی ها، مسجد شربیانیها، الکتریکی امیر روستا و لبنیات سنتی طهران (شعبه 2) قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حضرت ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • مسجد قدس رضوی
  برادران حسنی، قویدل، علیزاده
 • مسجد حوری
  بزرگراه شهید تندگویان، دارابی، بذلی، بین دوم و زمانی
 • مسجد موسی بن جعفر
  شیخ محمدی، بین صیامی حاجی آباد و توکلی
 • مسجد 14 معصوم
  بزرگراه یارجانی، سخی، بیست متری جوادیه، اسدی
 • مسجد امام حسن عسگری (ع)
  بزرگراه نواب صفوی، نواب، نعیمی، زاویه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yas (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حضرت ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حضرت ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حضرت ابوالفضل ندارد.
  neshan logo