info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مادر
category

ایستگاه اتوبوس میدان مادر محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مادر

ایستگاه اتوبوس میدان مادر (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی خانواده و همچنین بوستان مادر، میدان مادر، اداره آب و فاضلاب، ایستگاه اتوبوس میدان مادر و مجتمع ورزشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مادر ری

در شهر ری، محله جوانمرد قصاب ، ایستگاه اتوبوس میدان مادر ری قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دستواره می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان مادر ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. آژانس آلاله هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مادر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مادر ندارد.
neshan logo