info
عکس خانه کباب مارال و فست فود مارال
category

خانه کباب مارال و فست فود مارال محله درختی، تهران

درباره‌ی خانه کباب مارال و فست فود مارال

خانه کباب مارال و فست فود مارال (رستوران) در محله درختی تهران و خیابان بهار واقع شده است. این رستوران یکی از نود و شش رستوران در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین آچاره، مرکز خرید و فودکورت آرن، دونر گاردن شهرک غرب، کارگزاری بانک رفاه کارگران و مسجد حضرت ابوالفضل (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران فرحزادی، بهار، است.

رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران یکی از رستوران‌های محبوب محله درختی است. رستوران‌های معروف دیگری مانند باغچه رستوران خانوادگی طاها، مهران، رستوران شهراد، دیزی بار مزه بازار و رستوران دره در اطراف این رستوران قرار دارند. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله درختی هستند.

چطور به رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

یکی از امتیازهای خوب رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه مترو میدان کتاب در نزدیکی این رستوران قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مطهری نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران است.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. یادتان باشد اگر به رستوران خانه کباب مارال و فست فود مارال تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده خانه کباب مارال و فست فود مارال واقع شده‌اند:

 • باغچه رستوران خانوادگی طاها
  بزرگراه یادگار امام، شهید منفرد نیاکی
 • مهران
  پاک نژاد، بلوار دریا، بین سعدی و سردار دریا
 • رستوران شهراد
  پاک نژاد، سرو غربی
 • دیزی بار مزه بازار
  بزرگراه یادگار امام، سپهر، بین میعاد و مرصاد
 • رستوران دره
  پاک نژاد، نوزدهم شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مرتضی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه کباب مارال و فست فود مارال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه کباب مارال و فست فود مارال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه کباب مارال و فست فود مارال ندارد.
  neshan logo