info
عکس آژانس برازنده
category

آژانس برازنده محله شادمان، تهران

درباره‌ی آژانس برازنده

آژانس برازنده (تاکسی تلفنی) در محله شادمان تهران و خیابان سروش (یکم) واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله شادمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مفید و همچنین داروخانه شبانه روزی ابن یمین، آکادمی یاسان، مخابرات چمران، پانچیک فود و تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206 حسنلو قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس برازنده واقع شده‌اند:

 • آژانس اتومبیل تک تاکسی
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شیخ فضل الله، احسان
 • غرب تاکسی
  (5.0)
  ستارخان، شهرآرا، محمدی، بین توحید و تقی زاده
 • تاکسی شبانه روزی
  (4.0)
  آزادی، شادمهر، بین سلامتی و جوزانی کهن
 • تاکسی سرویس نسترن
  (2.0)
  ستارخان، شهرآرا، بین کلیسا و تقی زاده
 • آژانس و تاکسی سرویس تشریفات
  (5.0)
  حبیب الله، بختیاری، رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس برازنده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس برازنده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس برازنده ندارد.
  neshan logo