info
عکس پست برق
category

پست برق محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پست برق

پست برق (اداره و سازمان دولتی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان قنبرزاده واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران امیر، بازار روز قنبرزاده، تالار امیر کبیر، شرکت پویا و بوستان قنبرزاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق واقع شده‌اند:

 • معاونت توسعه روستایی و محرومیت زدایی ریاست جمهوری
  بهشتی، نیریزی، سیزدهم(جنتی)
 • اتاق اصناف ایران
  بهشتی، بین میرعماد و پاکستان
 • دفتر مرکزی پایانه صادرات قزوین
  عربعلی، چهارم
 • شرکت مهندسان مشاور نقش پیراوش
  بهشتی، پاکستان، چهاردهم
 • سازمان امور اداری و استخدامی کشور
  بهشتی، میرعماد، شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارمیا سعدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق ندارد.
  neshan logo