info
عکس توس بلبرینگ مرادی
category

توس بلبرینگ مرادی محله کوشش، مشهد

لوازم یدکی خودرو
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی توس بلبرینگ مرادی

توس بلبرینگ مرادی (لوازم یدکی خودرو) در محله کوشش مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این فروشگاه یکی از 144 لوازم یدکی خودرو در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب و همچنین پمپ بنزین جایگاه 163، خوابگاه دانشجویی آرام، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، فروشگاه کفش پابیست و فروشگاه تسمه پیروز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده توس بلبرینگ مرادی واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی سپاهی
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خبیری، بین شهید خبیری 13 و 15
 • نیسان یدک
  امام رضا، بین امام رضا 41 و 43
 • فروشگاه قطعات راهسازی کاواساکی
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خبیری، شهید خبیری 11
 • مشهد پراید
  امام رضا، امام رضا 41
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی مرادی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی توس بلبرینگ مرادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد توس بلبرینگ مرادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه توس بلبرینگ مرادی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 13 و بلوار کوشش
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری توس بلبرینگ مرادی

  شنبه 08:30 تا 19:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 19:00
  دوشنبه 08:30 تا 19:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 19:00
  چهارشنبه 08:30 تا 19:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 18:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo