عکس فروشگاه آریا
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه آریا (محله جمهوری، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین نور و خوشبین

موقعیت فروشگاه آریا در محله جمهوری تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه آریا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله جمهوری تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین خدمات کامپیوتر و گیم نت ماتریکس، شیرینی سرای زعفران، مسجد میثم، داروخانه دکتر گلشن دوست و جهان ارتباط قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه آریا

فروشگاه آریا در شهر تهران، محله جمهوری، خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 02166124576 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه آریا یکی از فروشگاه‌های خوب محله جمهوری است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه هفت و شایان طب هستند.

چطور به فروشگاه آریا برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آریا را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان توحید قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو رودکی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه آریا می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه آریا زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آریا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین نور و خوشبین

تلفن تماس: 02166124576

وب‌سایت رسمی: samsungbazar.com


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه آریا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین سام و نصرت
 • فروشگاه هفت
  امام خمینی
 • شایان طب
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • افق کوروش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین خضری و بیات
 • فروشگاه هنزا
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین جمالزاده و فرخنده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نسیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آریا ندارد.
  neshan logo