info
عکس دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵
category

دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵ محله آل احمد، تهران

درباره‌ی دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵

دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵ (دانشکده) در محله آل احمد تهران واقع شده است. این مرکز یکی از چهارده دانشکده در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و همچنین استخر دانشگاه تربیت مدرس، مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده علوم انسانی، کافه کتاب گالری مدرس و مرکز تربیت بدنی دانشگاه تربیت مدرس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دانشکده‌های که در محدوده دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵ واقع شده‌اند:

 • دانشکده علوم اجتماعی
  دکتر احمدی
 • دانشکده مدیریت و اقتصاد (در حال ساخت)
  بزرگراه شهید چمران
 • دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها
  (5.0)
  گردآفرید، اعتمادزاده، بین دانش و فرهنگ
 • دانشکده پزشکی
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، جلال آل احمد
 • دانشکده های فنی و مهندسی دانشگاه تربیت مدرس
  (5.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط GeniusOfTheCentury (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دانشکده علوم پزشکی ساختمان شماره ۵ ندارد.
  neshan logo