info
عکس ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانیعکس ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانیعکس ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی
category

ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی (محله عباس آباد - اندیشه، تهران)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی در محله عباس آباد - اندیشه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید ستاره و همچنین نت برگ، کافه موتزارت، شهر کتاب بهشتی، بیمارستان آسیا و داروخانه شبانه روزی دکتر صفری امین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی است که در محله عباس آباد - اندیشه خیابان بهشتی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی بروید. ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی قرار دارد. هدف تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قائم مقام فراهانی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

قائم مقام فراهانی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قائم مقام فراهانی ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo