info
عکس کالای پزشکی پیام طب یزد
category

کالای پزشکی پیام طب یزد محله اکبرآباد، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی پیام طب یزد

کالای پزشکی پیام طب یزد (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله اکبرآباد یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین رستوران شاه مردان، خدمات قضایی، فروشگاه تجدد، پیتزا بلم و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد

فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد در شهر یزد، محله اکبر آباد، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03536249594 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله اکبر آباد به شمار آورد. لوازم پزشکی پارس طب یزد از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان چمران قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه کالای پزشکی پیام طب یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی که در محدوده کالای پزشکی پیام طب یزد واقع شده‌اند:

 • لوازم پزشکی پارس طب یزد
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین شکوفه و 31
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی پیام طب یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی پیام طب یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی پیام طب یزد ندارد.
  location استان یزد، یزد، آیت الله کاشانی، بین کاشانی 34 و بلوار امام جعفر صادق
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کالای پزشکی پیام طب یزد

  شنبه 08:30 تا 21:30
  یک‌شنبه 08:30 تا 21:30
  دوشنبه 08:30 تا 21:30
  سه‌شنبه 08:30 تا 21:30
  چهارشنبه 08:30 تا 21:30
  پنج‌شنبه 08:30 تا 21:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo