info
عکس فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک
category

فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک محله شهرک استقلال، تهران

فروشگاه لوازم خانگی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک

فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان رضا واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه لوازم خانگی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت صنعتی شوفاژکار، شرکت تیپاکس، نمایشگاه کتاب ارشاد، گواه و شرکت صنایع آموزشی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران

فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران در شهر تهران، محله شهرک استقلال، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02144545828) تماس بگیرید. فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهرک استقلال است.

چطور به فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک ندارد.
neshan logo