info
عکس شرکت صنایع آموزشی
category

شرکت صنایع آموزشی محله شهرک استقلال، تهران

موسسه آموزشی
4.0
4 رای

درباره‌ی شرکت صنایع آموزشی

شرکت صنایع آموزشی (موسسه آموزشی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان شهید جلال واقع شده است. این موسسه یکی از شش موسسه آموزشی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش اتومات 133، فروشگاه لوازم خانگی بیتا پلاستیک، نمایشگاه کتاب ارشاد، شرکت تیپاکس و شرکت درمان یاب پخش مهر آریا قرار گرفته است.سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده شرکت صنایع آموزشی واقع شده‌اند:

 • مرکز مهارت آموزشی کوثر
  چهل متری عبیدی، شهید جلال
 • خانه خلاق و نوآوری صدف
  چهل متری عبیدی، شهید جلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ جمعه 08 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت صنایع آموزشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 08 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت صنایع آموزشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت صنایع آموزشی ندارد.
  location استان تهران، تهران، دکتر عبیدی، شهید جلال
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شرکت صنایع آموزشی

  شنبه 07:15 تا 16:00
  یک‌شنبه 07:15 تا 16:00
  دوشنبه 07:15 تا 16:00
  سه‌شنبه 07:15 تا 16:00
  چهارشنبه 07:15 تا 16:00
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo