info
عکس مسجد ابوذر - هییت العطشان
category

مسجد ابوذر - هییت العطشان محله زیتون کارمندی، اهواز

درباره‌ی مسجد ابوذر - هییت العطشان

مسجد ابوذر - هییت العطشان (مسجد) در محله زیتون کارمندی اهواز و بلوار توحید واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و مجتمع تجاری سلمانیان و همچنین فست فود و رستوران ایتالیایی یوک، بستنی شاد، فروشگاه تعاونی کارکنان صنایع فولاد 3، پیتزا زیتون و فرش موسوی - زیتون کارمندی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد ابوذر - هییت العطشان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Ali4412
  جمعه 06 آبان ماه 1401

  همیشه بسته اس


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد ابوذر - هییت العطشان واقع شده‌اند:

 • مسجد امام حسین
  بزرگراه مدرس، یازده، اتحاد
 • مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه مدرس، 17 شهریور، هفت
 • مسجد صاحب الزمان Sahibazaman Mosque
  بزرگراه مدرس، 17 شهریور، هفت
 • مسجد محمد رسول الله
  (4.2)
  پاسداران، شاهد، ادیب
 • مسجد حضرت رسول (ص)
  (4.9)
  زیتون، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط najafi_t (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد ابوذر - هییت العطشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد ابوذر - هییت العطشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد ابوذر - هییت العطشان ندارد.
  neshan logo