info
عکس مسجد محمد رسول الله
category

مسجد محمد رسول الله محله کوی پیروزی، اهواز

درباره‌ی مسجد محمد رسول الله

مسجد محمد رسول الله (مسجد) در محله کوی پیروزی اهواز و خیابان ادیب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نفت و بازارچه پیروزی و همچنین فروشگاه اهواز اوتلت، دبستان وپیش دبستانی پسرانه غیردولتی روش نو، پارک شهدای بسیج، کاور مبل جلیلی و اتوبخار و خشکشوئی رشیدی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد محمد رسول الله واقع شده‌اند:

 • مسجد صاحب الزمان (عج)
  جواهری، شهید منجزی پور
 • مسجد
  جواهری، شهید منجزی پور
 • مسجدالرضا
  شهید قاسم سلیمانی، عابد 3
 • مسجد ابوذر - هییت العطشان
  (4.3)
  بلوار توحید، بین شهید عباسی و فردوس
 • مسجد حضرت رسول (ص)
  (4.9)
  زیتون، هدایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط keshmiri.72 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد محمد رسول الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد محمد رسول الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد محمد رسول الله ندارد.
  neshan logo