info
عکس مسجد صاحب الزمان (عج)
category

مسجد صاحب الزمان (عج) محله کوی جواهری، اهواز

درباره‌ی مسجد صاحب الزمان (عج)

مسجد صاحب الزمان (عج) (مسجد) در محله کوی جواهری اهواز و خیابان شهید منجزی پور واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله کوی جواهری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع سامان، مجتمع مسکونی شفق یک، رستوران و فست فود Eat & Meet، کیوسک ارمان و مشاوراملاک پارسیان قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد صاحب الزمان (عج) واقع شده‌اند:

 • مسجدالرضا
  شهید قاسم سلیمانی، عابد 3
 • مسجد
  جواهری، شهید منجزی پور
 • مسجد محمد رسول الله
  (4.2)
  پاسداران، شاهد، ادیب
 • مسجد امام علی (ع)
  (4.7)
  زمرد، بین فیاض و بوعلی
 • مسجد قبا
  (3.9)
  ذوالفقاری، 3 راست، بین غزی و اصلی فاز 3 کوروش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهریار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد صاحب الزمان (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد صاحب الزمان (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد صاحب الزمان (عج) ندارد.
  neshan logo