عکس فروشگاه زنجیره ای جانبو
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای جانبو (محله شکوفه، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
2.0
7 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امیرکبیر، 17 شهریور، ابن سینا، شریف رازی

موقعیت فروشگاه زنجیره ای جانبو در محله شکوفه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه زنجیره ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شکوفه تهران و خیابان شریف رازی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین سینما ناهید، ناهید، فروشگاه های زنجیره ای رهرو سیکلت شعبه 1 فروشگاه سرعت، مجموعه تالارهای قصر گوهر و آزمایشگاه پاتوبیولوژی 17 شهریور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه زنجیره ای جانبو

آدرس فروشگاه زنجیره ای جانبو، شهر تهران، محله شکوفه و خیابان شریف رازی است. فروشگاه زنجیره ای جانبو را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شکوفه به شمار آورد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه شیرین عسل و افق کوروش فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای جانبو برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای جانبو را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کفش ملی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای جانبو ایستگاه مترو امیرکبیر نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای جانبو زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره ای جانبو دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امیرکبیر، 17 شهریور، ابن سینا، شریف رازی


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  ری، بهرون
 • فروشگاه شیرین عسل
  بزرگراه محلاتی، مخبر شمالی
 • افق کوروش
  امام علی، شیخ الرئیس، دومانلو، نور صالحی، بین آشتیانی و شکوفه
 • فروشگاه افق کوروش
  بزرگراه محلاتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط soroush (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای جانبو ندارد.
  neshan logo