info
عکس آبمیوه گلستان
category

آبمیوه گلستان اصفهان

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه گلستان

آبمیوه گلستان (بستنی و آبمیوه فروشی) در اصفهان و خیابان شیخ بهایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اصفهان و بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان و همچنین رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی، هتل سرای اردیبهشت، لاستیک بهشتی نمایندگی بارز و کویر تایر، اتاق اصناف اصفهان و بیمارستان مهرگان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه گلستان واقع شده‌اند:

 • آبمیوه و بستنی شان
  (4.0)
  شهید مطهری
 • آبمیوه و بستنی میرداماد
  (5.0)
  میرداماد، بین شهید رضایی و رسول شیرزاد
 • بستنی صنوبر
  (2.0)
  صائب شمالی، بین شادمان و شهید بهشتی
 • آبمیوه شان
  (5.0)
  شهید بهشتی (شاپور قدیم)، بین کسری و شهید مطهری
 • بستنی فروشی
  (5.0)
  میرداماد، بین محسن قدوسی و آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه گلستان ندارد.
  neshan logo