info
عکس دبیرستان امام حسین
category

دبیرستان امام حسین (محله گلباغ نماز، رشت)

درباره‌ی دبیرستان امام حسین

دبیرستان امام حسین (مدرسه) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار شهید انصاری، بلوار نماز واقع شده است. این مکان یکی از ده مدرسه در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج تندیس و همچنین آزمایشگاه باران، فروشگاه تشک رویا، ام آر آی مارلیک، گلباغ نماز و مدرسه دولتی نبوت قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان امام حسین واقع شده‌اند:

 • دبستان هوشمند دخترانه سما
  بلوار نماز، نرگس
 • مدرسه مبنا
  احمدزاده، آزاده، بین علیزاده و حقوقی
 • دبستان پسران شعبه یک واحد رشت
  بلوار شهید انصاری، فردوسی
 • هنرستان دخترانه غیر دولتی پیک آفتاب
  بلوار نماز، گلستان 1، گلستان 5، 1
 • دبیرستان بنت الهدی
  دفاع، ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان امام حسین ندارد.
  neshan logo