info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی
category

ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی محله گلسار، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی

ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلسار رشت و بلوار توحید واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین Artist cafe کافه آرتیست، کافه رستوران پاول، پوشاک جین وست، مجتمع فنی تهران استان گیلان و میدان غزنوی🇮🇷 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت

ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت است که در محله گلسار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار توحید، بین توحید 7 و میدان غزنوی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهیار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان غزنوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شعار
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع کاکتوس
  بلوار سمیه، بین 128 و 126
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 192
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • ایستگاه اتوبوس سمیه 134
  بلوار سمیه، بین 134 و 132
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی ندارد.
  neshan logo