info
عکس سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت
category

سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت محله بوستان ولایت، تهران

درباره‌ی سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت

سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت (سرویس بهداشتی) در محله بوستان ولایت تهران و خیابان اکبری، 143، یارجانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از شانزده سرویس بهداشتی در محله بوستان ولایت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درب چرمی و اکوستیک چرمکوب، پارک بازی خردسالان، باشگاه بدنسازی اکسیر نوین، اتوچکاپ نواب و سکوی اقامه نماز قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی شماره 7 بوستان ولایت
  بزرگراه شهید تندگویان
 • دستشویی
  بزرگراه بعثت، بزرگراه شهید تندگویان
 • سرویس بهداشتی شماره 8 بوستان ولایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرویس بهداشتی شماره 5 بوستان ولایت ندارد.
  neshan logo